Rujzdesign nábytková úchytka 673.22
Kód: 86797 88529 90685 86799 90686 Zvoľte variant



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rujzdesign nábytková úchytka 673.22 upoutá svým nadčasovým, originálním minimalistickým slovinským designem a zároveň praktičností. Nejen, že tento produkt ozdobí přední čili pohledovou stranu Vašeho nábytku, ale zejména oceníte jeho technické provedení s ohledem na komfortní otevírání a zavírání dvířek nebo zásuvek. Nabízená úchytka se vyrábí z prvotřídních materiálů v závodu ve Slovinsku, navíc za použití moderních technologických postupů, takže Vám zajisté bude řadu let sloužit a přinášet radost.
Konkrétně je prezentovaný výrobek zhotoven z hliníku, veškeré jeho hrany jsou jemně zaobleny pro příjemný úchop, a samozřejmě nechybí ani profesionální povrchová úprava samotného materiálu. Typickým znakem tohoto produktu je především luxusní, elegantní vzhled, který Vás dokáže hned na první pohled zaujmout. Určitě oceníte také snadnou montáž úchytky na nábytek, a to ze zadní strany dvířka či zásuvky, k němuž se připevňuje pomocí 2 šroubků, takže to zvládne i kutil začátečník.
Toto stylové madlo, jež nejvíce vynikne na kuchyňské lince, máme v nabídce hned v několika délkách, potažmo roztečích, a můžete si tedy vybrat takovou variantu, která bude nejlépe zapadat do koncepce Vašeho moderního interiéru.
Rozměry:
- délka - 182 / 214 / 246 / 342 / 438 mm
- rozteč - 160 / 192 / 224 / 320 / 416 mm
- výška - 29 mm
- šířka - 22 mm
Nedílnou součástí balení zakoupeného zboží je také základní montážní materiál, konkrétně šroubky pro uchycení této designové úchytky na dvířka nebo zásuvku skříňky.
Odkaz na stránky výrobce: 673.22
Dodatočné parametre
| Kategória: | Madlá na skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 3838496491845 |
| Stav tovaru: | nové |
| Farba: | bronzová |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnosť: | 0,061 kg, 0,072 kg, 0,083 kg, 0,116 kg, 0,149 kg |
| Dĺžka: | 182 mm, 214 mm, 246 mm, 342 mm, 438 mm |
| Rozteč: | 160 mm, 192 mm, 224 mm, 320 mm, 416 mm |
| Výška: | 29 mm |
| Šírka: | 22 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Rujzdesign je slovinská značka, která se řadu let zabývá výrobou designových úchytek, věšáků a dalších produktů nábytkového kování té nejvyšší kvality.
Kontakt na výrobce:
RUJZ DESIGN, d.o.o.
Adresa: Letališka cesta 32, Ljubljana 1000, Slovinsko
E-mail: info@rujzdesign.com
Telefon: +386 1 54 22 200
| Výrobná spoločnosť : | RUJZ DESIGN, d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Letališka cesta 32, Ljubljana 1000, Slovinsko |
| E-mail : | info@rujzdesign.com |
