Rujzdesign úchytkový profil 12.008
Kód: 98133 98132 98131 Zvoľte variant



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rujzdesign úchytkový profil 12.008 je určen k výrobě profilových úchytek. Nabízený produkt se vyrábí z prvotřídních materiálů v závodu ve Slovinsku, navíc za využití moderních technologických postupů.
Konkrétně je prezentovaný výrobek zhotoven z taženého hliníku, veškeré jeho hrany jsou jemně zaobleny, a samozřejmě nechybí ani profesionální povrchová úprava samotného materiálu.
Tento profil máme v nabídce v několika barevných provedeních, respektive povrchových úpravách.
Rozměry:
- délka - 2750 mm (použitelná délka 2500 mm)
- rozteč - 9 x 288 mm
- výška - 19 mm
- šířka - 38 mm
Odkaz na stránky výrobce: 12.008
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úchytkové profily |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 3838496025378 |
| Stav tovaru: | nové |
| Farba: | bronzová, šedá, čierna |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnosť: | 0,608 kg |
| Dĺžka: | 2750 mm |
| Použiteľná dĺžka: | 2500 mm |
| Rozteč: | 9 x 288 mm |
| Výška: | 19 mm |
| Šírka: | 38 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Rujzdesign je slovinská značka, která se řadu let zabývá výrobou designových úchytek, věšáků a dalších produktů nábytkového kování té nejvyšší kvality.
Kontakt na výrobce:
RUJZ DESIGN, d.o.o.
Adresa: Letališka cesta 32, Ljubljana 1000, Slovinsko
E-mail: info@rujzdesign.com
Telefon: +386 1 54 22 200
| Výrobná spoločnosť : | RUJZ DESIGN, d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Letališka cesta 32, Ljubljana 1000, Slovinsko |
| E-mail : | info@rujzdesign.com |
