Rujzdesign nábytkový vešiak ON 2131
Kód: 64689 64691 64690 64692 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Věšák Rujzdesign ON2131 je vyroben z kovu. Jednoduchý, minimalistický tvar. Ve čtyřech povrchových úpravách - hliník, nerez, matný nikl a chrom. Možné použít jako úchytku na nábytek. Součástí věšáku ON 2130 - možné použít do kombinace.

Rozměry :
- 11 x 11 mm
- hloubka - 26 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 3838496417661 |
| Stav tovaru: | nové |
| Farba: | strieborná, šedá, nerezová |
| Materiál: | kov |
| Hmotnosť: | 0,019 kg |
| Výška: | 11 mm |
| Šírka: | 11 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Rujzdesign je slovinská značka, která se řadu let zabývá výrobou designových úchytek, věšáků a dalších produktů nábytkového kování té nejvyšší kvality.
Kontakt na výrobce:
RUJZ DESIGN, d.o.o.
Adresa: Letališka cesta 32, Ljubljana 1000, Slovinsko
E-mail: info@rujzdesign.com
Telefon: +386 1 54 22 200
| Výrobná spoločnosť : | RUJZ DESIGN, d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Letališka cesta 32, Ljubljana 1000, Slovinsko |
| E-mail : | info@rujzdesign.com |
