Kolpasan vysoká koupelnová skříňka se zrcadlem Malaya M 1302/15
Kód: L573750 L573760 Zvolte variantu



Související produkty
Detailní popis produktu
Kolpasan vysoká koupelnová skříňka se zrcadlem Malaya M 1302/15 se vyznačuje nadčasovým slovinským designem, jež dodá interiéru Vaší koupelny ten správný styl. S tímto produktem získáte úložné prostory pro věci, které potřebujete mít v koupelně po ruce, a ještě se v něm uvidíte. Nabízená koupelnová skříňka se vyrábí z prvotřídních materiálů v závodu ve Slovinsku, navíc za použití moderních technologických postupů, takže Vám zajisté bude řadu let sloužit a přinášet radost.
Konkrétně jsou na korpus výrobku použity desky (MDF) potažené 3D fólií, přičemž přední část dvířka je zhotovena z desky (MDF), na niž je umístěno stylové zrcadlo. Za velkým dvířkem, které lze otevřít a zavřít dotykem (systém TIP-ON), se nachází prostor rozdělený 3 policemi z čirého skla.
Tuto skříň do koupelny máme v nabídce hned v několika designových provedeních, a můžete si tedy vybrat takovou variantu, která bude nejlépe zapadat do koncepce Vašeho moderního interiéru. Určitě též oceníte, že panty dvířka je možné umístit nejen na levou, ale také na pravou stranu, a lze tak otevírání dveří skříňky přizpůsobit dle libosti.
Rozměry:
- šířka - 450 mm
- výška - 1300 mm
- hloubka - 150 mm
Materiál:
- korpus - MDF deska s 3D fólií: tmavě šedá / přírodní dub
- přední část - MDF deska se zrcadlem: antracitová
- police - čiré sklo
Produkt je součástí koupelnové řady Malaya, kterou tvoří rovněž zrcadla, skříňky s umyvadlem, respektive s umyvadly, a další okouzlující skříně a skříňky od výrobce Kolpasan.
Pro sladění koupelny do jednotného stylu navrhujeme navštívit stránku našeho e-shopu týkající se koupelnových sestav, kde naleznete produkty rozdělené vždy dle konkrétní produktové řady.
Odkaz na koupelnovou sestavu: Malaya
Odkaz na stránky výrobce: Malaya
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové skříňky se zrcadlem |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 3838987573760 |
| Stav zboží: | nové |
| Materiál: | dřevo + sklo |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Styl povrchu: | matný |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 1300 mm |
| Hloubka: | 150 mm |
| Typ: | závěsná |
| Počet dvířek: | 1 |
| Počet polic: | 3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Kolpasan je slovinská značka, která se věnuje výrobě kompletního koupelnového sortimentu nejvyšší kvality, a to více než 40 let.
Kontakt na výrobce:
KOLPA, d.o.o. Metlika
Adresa: Rosalnice 5, Metlika 8330, Slovinsko
E-mail: info@kolpa.si
Telefon: +386 7 36 92 100
| Výrobní společnost : | KOLPA, d.o.o. Metlika |
|---|---|
| Adresa : | Rosalnice 5, Metlika 8330, Slovinsko |
| E-mail : | info@kolpa.si |
