Rujzdesign úchytka na sprchové dveře 13.006 DOT
Kód: 96450 96451 96452 96453 96454 94947 94948 94951 94949 94950 Zvolte variantu



Související produkty
Detailní popis produktu
Rujzdesign úchytka na sprchové dveře 13.006 DOT zaujme svým nadčasovým a originálním slovinským designem. Nejen, že tento produkt ozdobí Váš sprchový kout, ale zejména oceníte jeho technické provedení s ohledem na komfortní otevírání a zavírání skleněných sprchových dveří. Nabízená úchytka se vyrábí z prvotřídních materiálů v závodu ve Slovinsku, navíc za použití moderních technologických postupů, takže Vám zajisté bude řadu let sloužit a přinášet radost.
Konkrétně je prezentovaný výrobek zhotoven z hliníku, veškeré jeho hrany jsou jemně zaobleny pro příjemný úchop, a samozřejmě nechybí ani profesionální povrchová úprava samotného materiálu. Typickým znakem tohoto produktu jsou především výrazné kruhové prvky (tečky), jež skvěle podtrhují jeho minimalistický a elegantní vzhled, který Vás dokáže hned na první pohled zaujmout. Určitě oceníte také snadnou montáž úchytky na sprchové dveře (o tloušťce skla 6 mm a s otvory o průměru 5 mm), a to díky propracovanému závitovému systému, takže instalaci zvládne i kutil začátečník.
Tento stylový produkt máme v nabídce hned v několika délkách, potažmo roztečích, a barevných provedeních, respektive povrchových úpravách, a můžete si tedy vybrat takovou variantu, která bude nejlépe zapadat do koncepce Vašeho moderního interiéru. Nabízená úchytka je součástí kolekce DOT, jež zahrnuje rovněž obdobné alternativy označované 13.005 a 13.009, držáky na ručníky, držák na toaletní papír, a v neposlední řadě nábytkové úchytky a věšák.
Rozměry:
- délka - 175 / 207 / 239 / 335 / 415 mm
- rozteč - 160 / 192 / 224 / 320 / 400 mm
- výška - 31 mm
- šířka - 15 mm
Úchytka je dodávána již jako komplet, abyste měli vyřešeno otevírání a zavírání sprchových dveří z obou stran, a tedy z vnitřní i vnější strany sprchového koutu. Pokud řešíte osazení dvoukřídlých dveří, tak v tomto případě budete potřebovat 2 komplety.
Odkaz na stránky výrobce: 13.006 DOT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Madla na sprchové dveře |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 3838496132755 |
| Stav zboží: | nové |
| Barva: | nerezová, černá |
| Materiál: | hliník |
| Hmotnost: | 0,132 kg, 0,148 kg, 0,163 kg, 0,209 kg, 0,247 kg |
| Délka: | 175 mm, 207 mm, 239 mm, 335 mm, 415 mm |
| Rozteč: | 160 mm, 192 mm, 224 mm, 320 mm, 400 mm |
| Výška: | 31 mm |
| Šířka: | 15 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Rujzdesign je slovinská značka, která se řadu let zabývá výrobou designových úchytek, věšáků a dalších produktů nábytkového kování té nejvyšší kvality.
Kontakt na výrobce:
RUJZ DESIGN, d.o.o.
Adresa: Letališka cesta 32, Ljubljana 1000, Slovinsko
E-mail: info@rujzdesign.com
Telefon: +386 1 54 22 200
| Výrobní společnost : | RUJZ DESIGN, d.o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Letališka cesta 32, Ljubljana 1000, Slovinsko |
| E-mail : | info@rujzdesign.com |
