Kolpasan vysoká koupelnová skříňka Malaya M 1301
Kód: L573720 L573730 Zvolte variantu



Související produkty
Detailní popis produktu
Kolpasan vysoká koupelnová skříňka Malaya M 1301 se vyznačuje nadčasovým slovinským designem, jež dodá interiéru Vaší koupelny ten správný styl. S tímto produktem získáte dostatečné úložné prostory pro veškeré věci, které potřebujete mít v koupelně po ruce. Nabízená koupelnová skříňka se vyrábí z prvotřídních materiálů v závodu ve Slovinsku, navíc za použití moderních technologických postupů, takže Vám zajisté bude řadu let sloužit a přinášet radost.
Konkrétně jsou na korpus výrobku i přední část zásuvek a dvířek použity desky (MDF) potažené 3D fólií. V horní části skříňky jsou velká dvířka, která lze otevřít a zavřít dotykem (systém TIP-ON), a za kterými se nachází prostor rozdělený 2 policemi z průhledného skla. V její dolní části jsou pak 2 praktické kovové zásuvky, z nichž každá je osazena elegantní černou kartáčovanou úchytkou z hliníku. Pro snadné a komfortní používání disponují zásuvky této koupelnové skříňky tichým dovíracím systémem s integrovanými tlumiči.
Tuto stylovou skříň do koupelny máme v nabídce hned v několika designových provedeních, a můžete si tedy vybrat takovou variantu, která bude nejlépe zapadat do koncepce Vašeho moderního interiéru. Určitě též oceníte, že panty dvířek je možné umístit nejen na levou, ale také na pravou stranu, a lze tak otevírání dveří skříňky přizpůsobit dle libosti.
Rozměry:
- šířka - 450 mm
- výška - 1300 mm
- hloubka - 318 mm
Materiál:
- korpus - MDF deska s 3D fólií: tmavě šedá / přírodní dub
- přední část - MDF deska s 3D fólií: tmavě šedá / přírodní dub
- zásuvky - kovové s tlumeným dojezdem
- úchytky - hliník: kartáčovaná černá
- police - průhledné sklo
Produkt je součástí koupelnové řady Malaya, kterou tvoří rovněž zrcadla, skříňky s umyvadlem, respektive s umyvadly, a další okouzlující skříně a skříňky od výrobce Kolpasan.
Pro sladění koupelny do jednotného stylu navrhujeme navštívit stránku našeho e-shopu týkající se koupelnových sestav, kde naleznete produkty rozdělené vždy dle konkrétní produktové řady.
Odkaz na koupelnovou sestavu: Malaya
Odkaz na stránky výrobce: Malaya
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Stav zboží: | nové |
| Materiál: | dřevo |
| Hmotnost: | 37 kg |
| Styl povrchu: | matný |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 1300 mm |
| Hloubka: | 318 mm |
| Typ: | závěsná |
| Počet zásuvek: | 2 |
| Počet dvířek: | 1 |
| Počet polic: | 2 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Kolpasan je slovinská značka, která se věnuje výrobě kompletního koupelnového sortimentu nejvyšší kvality, a to více než 40 let.
Kontakt na výrobce:
KOLPA, d.o.o. Metlika
Adresa: Rosalnice 5, Metlika 8330, Slovinsko
E-mail: info@kolpa.si
Telefon: +386 7 36 92 100
| Výrobní společnost : | KOLPA, d.o.o. Metlika |
|---|---|
| Adresa : | Rosalnice 5, Metlika 8330, Slovinsko |
| E-mail : | info@kolpa.si |
