Kolpasan koupelnová skříňka s umyvadlem Harmony OUHW 70, 90, 100, 120
Kód: L585480 L585510 L585540 L585570 L585470 L585500 L585530 L585560 L585460 L585490 L585520 L585550 Zvolte variantu



Související produkty
Detailní popis produktu
Kolpasan koupelnová skříňka s umyvadlem Harmony OUHW 70, 90, 100, 120 se vyznačuje nadčasovým slovinským designem, jež dodá interiéru Vaší koupelny ten správný styl. S tímto produktem se i všední činnosti, jako je například mytí rukou nebo čištění zubů, stanou zážitkem, na který se vždy budete těšit. Nabízená koupelnová skříňka se vyrábí z prvotřídních materiálů v závodu ve Slovinsku, navíc za použití moderních technologických postupů, takže Vám zajisté bude řadu let sloužit a přinášet radost.
Konkrétně jsou na korpus výrobku i přední část zásuvek použity odolné laminované desky (LTD) ze zušlechtěné dřevotřísky. Vrchní část skříňky tvoří umyvadlo s otvorem pro odtok vody, které je vyrobeno z litého mramoru, což je druh umělého kamene, který má prvotřídní a praktické vlastnosti, mezi než patří zejména odolnost a snadná údržba s pomocí speciálních, ale také běžných čistidel. Důležitým prvkem jsou rovněž 2 prostorné kovové zásuvky, do kterých dáte téměř vše, na co pomyslíte, a co potřebujete mít v koupelně po ruce. Každá zásuvka je osazena elegantní černou matnou úchytkou z hliníku. Pro snadné a komfortní používání disponují zásuvky této koupelnové skříňky tichým dovíracím systémem s integrovanými tlumiči. Součástí výrobku není sifon, umyvadlová výpusť, krytka výpusti ani umyvadlová zátka. Produkt nezahrnuje vyobrazené umyvadlové baterie (pouze je vyhotoven v umyvadle otvor pro baterii).
Tuto stylovou závěsnou skříň do koupelny máme v nabídce hned v několika designových provedeních a rozměrech, a můžete si tedy vybrat takovou variantu, jež bude nejlépe zapadat do koncepce Vašeho moderního interiéru. Nabízený produkt existuje rovněž v obdobné alternativě, která je předurčena pro umístění na podlahu.
Rozměry skříňky:
- šířka - 700 / 900 / 1000 / 1200 mm
- výška - 610 mm (z toho 70 mm je hrana umyvadla)
- hloubka - 480 mm
Materiál:
- korpus - LTD deska: světle šedá / bronzový dub / tmavý dub
- přední část - LTD deska: světle šedá / bronzový dub / tmavý dub
- umyvadlo - litý mramor (umělý kámen): bílý
- zásuvky - kovové s tlumeným dojezdem
- úchytky - hliník: matná černá
Produkt je součástí koupelnové řady Harmony, kterou tvoří rovněž zrcadla a skříňky nad umyvadlo a další okouzlující skříně a skříňky od výrobce Kolpasan.
V případě, že byste potřebovali tuto skříňku bez otvoru pro umyvadlovou baterii, tak stačí, když tento požadavek uvedete do poznámky před odesláním Vaší objednávky. Nicméně, zboží budeme muset nechat vyrobit u našeho dodavatele a termín dodání by v takovém případě byl 4 až 6 týdnů od objednání. Děkujeme za pochopení.
Pro sladění koupelny do jednotného stylu navrhujeme navštívit stránku našeho e-shopu týkající se koupelnových sestav, kde naleznete produkty rozdělené vždy dle konkrétní produktové řady.
Odkaz na koupelnovou sestavu: Harmony
Odkaz na stránky výrobce: Harmony
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové skříňky s umyvadlem |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 3838987585466 |
| Stav zboží: | nové |
| Materiál: | dřevo + litý mramor |
| Hmotnost: | 47 kg, 55 kg, 64 kg, 76 kg |
| Styl povrchu: | matný |
| Šířka: | 700 mm, 900 mm, 1000 mm, 1200 mm |
| Výška: | 610 mm |
| Hloubka: | 480 mm |
| Typ: | závěsná |
| Počet zásuvek: | 2 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Kolpasan je slovinská značka, která se věnuje výrobě kompletního koupelnového sortimentu nejvyšší kvality, a to více než 40 let.
Kontakt na výrobce:
KOLPA, d.o.o. Metlika
Adresa: Rosalnice 5, Metlika 8330, Slovinsko
E-mail: info@kolpa.si
Telefon: +386 7 36 92 100
| Výrobní společnost : | KOLPA, d.o.o. Metlika |
|---|---|
| Adresa : | Rosalnice 5, Metlika 8330, Slovinsko |
| E-mail : | info@kolpa.si |
