Kolpasan koupelnová skříňka s umyvadlem Malaya OUM 80, 100
Kód: L573600 L573630 L573610 L573640 Zvolte variantu



Související produkty
Detailní popis produktu
Kolpasan koupelnová skříňka s umyvadlem Malaya OUM 80, 100 se vyznačuje nadčasovým slovinským designem, jež dodá interiéru Vaší koupelny ten správný styl. S tímto produktem se i všední činnosti, jako je například mytí rukou nebo čištění zubů, stanou zážitkem, na který se vždy budete těšit. Nabízená koupelnová skříňka se vyrábí z prvotřídních materiálů v závodu ve Slovinsku, navíc za použití moderních technologických postupů, takže Vám zajisté bude řadu let sloužit a přinášet radost.
Konkrétně jsou na korpus výrobku i přední část zásuvek použity desky (MDF) potažené 3D fólií. Vrchní část skříňky tvoří umyvadlo s otvorem pro odtok vody, které je vyrobeno z unikátního materiálu Kerrock, což je druh umělého kamene, jež má prvotřídní a praktické vlastnosti, mezi než patří zejména odolnost, antibakteriální povrch a snadná údržba s pomocí speciálních, ale také běžných čistidel. Důležitým prvkem jsou rovněž 2 prostorné kovové zásuvky, do kterých dáte téměř vše, na co pomyslíte, a co potřebujete mít v koupelně po ruce. Každá zásuvka je osazena elegantní černou kartáčovanou úchytkou z hliníku. Pro snadné a komfortní používání disponují zásuvky této koupelnové skříňky tichým dovíracím systémem s integrovanými tlumiči. Součástí výrobku není sifon, umyvadlová výpusť, krytka výpusti ani umyvadlová zátka. Produkt nezahrnuje vyobrazené umyvadlové baterie (pouze je vyhotoven v umyvadle otvor pro baterii).
Tuto stylovou skříň do koupelny máme v nabídce hned v několika designových provedeních a rozměrech, a můžete si tedy vybrat takovou variantu, která bude nejlépe zapadat do koncepce Vašeho moderního interiéru.
Rozměry skříňky:
- šířka - 810 / 1010 mm
- výška - 412 mm
- hloubka - 500 mm
Materiál:
- korpus - MDF deska s 3D fólií: tmavě šedá / přírodní dub
- přední část - MDF deska s 3D fólií: tmavě šedá / přírodní dub
- umyvadlo - kerrock (umělý kámen): bílý
- zásuvky - kovové s tlumeným dojezdem
- úchytky - hliník: kartáčovaná černá
Produkt je součástí koupelnové řady Malaya, kterou tvoří rovněž zrcadla a další okouzlující skříně a skříňky od výrobce Kolpasan.
V případě, že byste potřebovali tuto skříňku bez otvoru pro umyvadlovou baterii, tak stačí, když tento požadavek uvedete do poznámky před odesláním Vaší objednávky. Nicméně, zboží budeme muset nechat vyrobit u našeho dodavatele a termín dodání by v takovém případě byl 4 až 6 týdnů od objednání. Děkujeme za pochopení.
Pro sladění koupelny do jednotného stylu navrhujeme navštívit stránku našeho e-shopu týkající se koupelnových sestav, kde naleznete produkty rozdělené vždy dle konkrétní produktové řady.
Odkaz na koupelnovou sestavu: Malaya
Odkaz na stránky výrobce: Malaya
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové skříňky s umyvadlem |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Stav zboží: | nové |
| Materiál: | dřevo + umělý kámen |
| Hmotnost: | 46 kg, 53 kg |
| Styl povrchu: | matný |
| Šířka: | 810 mm, 1010 mm |
| Výška: | 412 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Typ: | závěsná |
| Počet zásuvek: | 2 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Kolpasan je slovinská značka, která se věnuje výrobě kompletního koupelnového sortimentu nejvyšší kvality, a to více než 40 let.
Kontakt na výrobce:
KOLPA, d.o.o. Metlika
Adresa: Rosalnice 5, Metlika 8330, Slovinsko
E-mail: info@kolpa.si
Telefon: +386 7 36 92 100
| Výrobní společnost : | KOLPA, d.o.o. Metlika |
|---|---|
| Adresa : | Rosalnice 5, Metlika 8330, Slovinsko |
| E-mail : | info@kolpa.si |
